مزایا و معایب انواع دستگاه حضور و غیاب
1400/09/23 - 16:41
مزایا و معایب انواع دستگاه حضور و غیاب
با یک نگاه اجمالی درمی یابیم که بیشتر سازمانهای کوچک و بزرگ برای کنترل تردد پرسنل خود به استفاده از دستگاه حضور و غیاب روی آورده‌اند و تقریباً همه آنها به این نتیجه رسیدند که این دستگاه تا چه اندازه می‌ تواند روند کنترل تردد در محل کسب و کار آنها را ایمن کند. مسئله حضور و غیاب به طور مستقیم با مباحث کنترل تردد و کنترل دسترسی در ارتباط است و هرچه یک نرم افزار بتواند این دو مورد را به خوبی کنترل کند، در این مسئله موفق ‌تر است. در ادامه به انواع دستگاه حضور و غیاب و مزایا و معایب آن ها می پردازیم.
انواع دستگاه حضور و غیاب
1400/08/26 - 16:25
انواع دستگاه حضور و غیاب
دستگاه حضور غیاب یکی از ملزومات هر شرکتی است که توسط آن میتوان عبورو مرور و پرسنل را ثبت کرد تا در انتهای ماه طبق ساعات حضور و غیاب حقوق و مزایای پرسنل را محاسبه نمود. هم اکنون انواع دستگاه حضور غیاب  مختلف با امکانات مختلف همانند دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و همچنین دستگاه تشخیص چهره یا دستگاه حضور غیاب کارتی جهت انجام این امور موجود می باشد .
نقش دستگاه حضور و غیاب در سازمان ها
1400/08/13 - 12:55
نقش دستگاه حضور و غیاب در سازمان ها
دستگاه حضور و غیاب یکی از مهم ترین تجهیزات به کار رفته در سازمان ها و اداره ها می باشد که به صورت گسترده ای در این مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. نقش دستگاه حضور و غیاب در سازمان ها، مدیریت پرسنل و ثبت زمان دقیق ورود و خروج آن ها می باشد.
کاربرد دستگاه حضور و غیاب
1397/09/18 - 16:11
کاربرد دستگاه حضور و غیاب
دستگاه حضور و غیاب اجازه می دهد تا کارکنان هنگام رفت و آمد به داخل شرکت از ثبت الکترونیکی، کامپیوتر های متصل به اینترنت، دستگاه های تلفن همراه برای ثبت ورود و خروج استفاده کنند. این دستگاه ها امکان برقراری ارتباط میان ترمینال دستگاه حضور و غیاب و کامپیوتر ها را میسر می کنند. این ارتباط دارای مزایای بسیاری از جمله گزارش گیری دائمی و سریع را موجب می شود.
انواع دستگاه حضور و غیاب
1397/09/18 - 16:10
انواع دستگاه حضور و غیاب
دستگاه حضور و غیاب نقش مهمی در سیستم‌های مدیریتی سازمان ها و شرکتها دارد و هر مجموعه ای به فراخور تعداد پرسنل و نوع محصولی که تولید میکند و یا نوع خدماتی که ارائه می‌ دهد، از انواع گوناگون این دستگاه‌های حضوروغیاب و یا به تعبیری دیگر دستگاه کنترل تردد استفاده می‌کند.
سیستم مدیریت هوشمند پارکینگ
1397/09/18 - 16:09
سیستم مدیریت هوشمند پارکینگ
ترافیک و کمبود فضای پارک و پارکینگ از عوامل اصلی سردرگمی و بی‌حوصلگی رانندگان در اکثر شهرها به خصوص شهرهای بزرگ هستند. تعجب برانگیز نیست که خدمات مدیریت هوشمند پارکینگ جزو اولین ایده‌ها برای رفع مشکل پارکینگ و مدیریت ترافیک شهری می‌باشد.