ماهان فراز ایساتیس

شرکت ماهان فراز ایساتیس در سال 1391 با هدف حضور موثر در صنعت انفورماتیک و در حوزه سیستم‌های کنترل تردد، حضور و غیاب و اتوماسیون اداری در استان همدان تاسیس گردید. از آغاز، تمرکز ماهان فراز ایساتیس بر ارائه خدمات در حوزه نرم‌افزار و سخت‌افزار سیستم‌های کنترل تردد، حضور و غیاب به شرکت‌ها، سازمان‌ها، بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری بوده است. هدف اولیه ما ارائه سامانه‌های کنترل تردد، حضور و غیاب و در بعد گسترده‌تر، ارائه راه‌حل‌های جامع کنترل تردد در سیستم‌های امنیتی با استفاده از فن‌آوری به‌روز برای مشتریان است
123
همکاران در سراسر جهان
9
سالها در صنعت
2300
پروژه های موفق
1500
مشتریان ما
پروژه ها

آخرین اخبار

نمایش همه
1400/08/26

انواع دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور غیاب یکی از ملزومات هر شرکتی است که توسط آن میتوان عبورو مرور و پرسنل را ثبت کرد تا در انتهای ماه طبق ساعات حضور و غیاب حقوق و مزایای پرسنل را محاسبه نمود. هم اکنون انواع دستگاه حضور غیاب  مختلف با امکانات مختلف همانند دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و همچنین دستگاه تشخیص چهره یا دستگاه حضور غیاب کارتی جهت انجام این امور موجود می باشد .
ادامه مطلب
1400/08/13

نقش دستگاه حضور و غیاب در سازمان ها

دستگاه حضور و غیاب یکی از مهم ترین تجهیزات به کار رفته در سازمان ها و اداره ها می باشد که به صورت گسترده ای در این مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. نقش دستگاه حضور و غیاب در سازمان ها، مدیریت پرسنل و ثبت زمان دقیق ورود و خروج آن ها می باشد.
ادامه مطلب
1397/09/18

کاربرد دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب اجازه می دهد تا کارکنان هنگام رفت و آمد به داخل شرکت از ثبت الکترونیکی، کامپیوتر های متصل به اینترنت، دستگاه های تلفن همراه برای ثبت ورود و خروج استفاده کنند. این دستگاه ها امکان برقراری ارتباط میان ترمینال دستگاه حضور و غیاب و کامپیوتر ها را میسر می کنند. این ارتباط دارای مزایای بسیاری از جمله گزارش گیری دائمی و سریع را موجب می شود.
ادامه مطلب